logo
logo
logo

Life


„ОВА Е КУЧЕШКИ ЖИВОТ...“ Вељко Ражнатовиќ проговори за пороците,.. играв рулет губев пари

„ОВА Е КУЧЕШКИ ЖИВОТ...“ Вељко Ражнатовиќ проговори за пороците,.. играв рулет губев пари

clock19-05-2024
„ОВА Е КУЧЕНСКИ ЖИВОТ...“ Вељко Ражнатовиќ проговори за пороците, ја откри ВИСТИНСКАТА ПРИЧИНА за одење на село: Играв рулет, изгубив пари...
Колку пати на ден мажот размислува за секс, а колку пати жената

Колку пати на ден мажот размислува за секс, а колку пати жената

clock19-05-2024
Колку пати на ден мажот размислува за секс, а колку пати жената...
Од 20 мај сè станува ПОДОБРО за нив: 3-те најсреќни хороскопски знаци за време на владеењето на Близнаците

Од 20 мај сè станува ПОДОБРО за нив: 3-те најсреќни хороскопски знаци за време на владеењето на Близнаците

clock19-05-2024
Од 20 мај сè станува ПОДОБРО за нив: 3-те најсреќни хороскопски знаци за време на владеењето на Близнаците...
Мироцветна порака и песна во Охрид и Струга со Цветин и Хорот „Вања Лазарова"

Мироцветна порака и песна во Охрид и Струга со Цветин и Хорот „Вања Лазарова"

clock19-05-2024
„Со мироцвеќе и песна по љубовниот пат на јагулата", вака е насловен денешниот настан кој ќе се одржи во Струга и Охрид, во организација на уметникот Живко Поповски- Цветин, Македонското здружение за култура обичаи и традиции "Гороцвет" и Х
Елегантни моторџии низ скопските улици во обид да ја подигнат свеста за машкото здравје

Елегантни моторџии низ скопските улици во обид да ја подигнат свеста за машкото здравје

clock19-05-2024
 Елегантни моторџии облечени во палто, елек и вратоврска денеска по деветти пат како дел од глобалното движење „The Distinguished Gentlmens Ride“ ќе дефилираат низ скопските улици со цел да ја подигнат свеста за машкото здравје и превенција
Венера влегува во Близнаци - љубовта пристигнува во три знаци

Венера влегува во Близнаци - љубовта пристигнува во три знаци

clock18-05-2024
Венера влегува во Близнаци - љубовта пристигнува во три знаци...
МАЖИ, АКО ВАШИТЕ ЖЕНИ РЕДОВНО ОДАТ НА ОВИЕ МЕСТА - ВЕ ИЗНЕВЕРУВААТ! Кога ќе слушнете какви трикови користат, вилицата ќе ви падне!

МАЖИ, АКО ВАШИТЕ ЖЕНИ РЕДОВНО ОДАТ НА ОВИЕ МЕСТА - ВЕ ИЗНЕВЕРУВААТ! Кога ќе слушнете какви трикови користат, вилицата ќе ви падне!

clock18-05-2024
МАЖИ, АКО ВАШИТЕ ЖЕНИ РЕДОВНО ОДАТ НА ОВИЕ МЕСТА - ВЕ ИЗМАМУВААТ! Кога ќе слушнете какви трикови користат, вилицата ќе ви падне!...
СТЕ ПРАТИЛЕ МЕЈЛ НА ПОГРЕШНА АДРЕСА... Има шанса да го избришете пред да го прочитаат

СТЕ ПРАТИЛЕ МЕЈЛ НА ПОГРЕШНА АДРЕСА... Има шанса да го избришете пред да го прочитаат

clock18-05-2024
Gmail, Outlook, iMessage им нудат на своите корисници можност да се потсетат на пораката што сте ја испратиле....
Дознаваме зошто мажот не сака да има секс со сопругата...

Дознаваме зошто мажот не сака да има секс со сопругата...

clock18-05-2024
Дознаваме зошто мажот не сака да има секс со сопругата...
Оглас на денот: МУ ДАВАМ 300 ЕВРА НА ОНОЈ ШТО ЌЕ МИ НАЈДЕ РАБОТНИК

Оглас на денот: МУ ДАВАМ 300 ЕВРА НА ОНОЈ ШТО ЌЕ МИ НАЈДЕ РАБОТНИК

clock18-05-2024
Соочен со недостиг од работници, сопственикот на локалот се огласил и му понудил ваучер од 300 евра на секој што ќе му најде лице кое ќе биде ангажирано во неговиот локал....
ОВАА БАШ БИЛА УПОРНА И СИТНИЧАВА: Открила што има во средниот слој на тоалет хартијата

ОВАА БАШ БИЛА УПОРНА И СИТНИЧАВА: Открила што има во средниот слој на тоалет хартијата

clock18-05-2024
Различни звучни странски производители вметнуваат рециклирање во средниот слој на нивната тоалетна хартија, така што нејзината несовршеност не може да се види со голо око. Познато е дека многу луѓе избегнуваат да користат рециклирана тоалетна хартија бидејќи може да содржи потенцијално многу опасни хемикалии, т.н. „вечни хемикалии“, за кои е познато дека со години му штетат на нашето тело бидејќи тешко се излачуваат....
Сите го користиме а на знаеме ШТО ЗНАЧИ Ве-Це

Сите го користиме а на знаеме ШТО ЗНАЧИ Ве-Це

clock18-05-2024
Сите го користиме, но дали некогаш сте се запрашале што значи тоа?...
Побеснет бик фрла жена како да е кукла- ја молеле да не му приоѓа, не ги послушала (ВИДЕО)

Побеснет бик фрла жена како да е кукла- ја молеле да не му приоѓа, не ги послушала (ВИДЕО)

clock17-05-2024
Туристка се обидела да ги собере работите, кога бик опасно ѝ се приближил. Луѓето се обиделе да ја предупредат, но таа не послушала. На почетокот, жената во црн фустан ги собира работите од песокот, додека бикот ги мириса. Слушаме како луѓе
Девојка зевнала малку посилно – четворица доктори рачно ѝ ја местеле вилицата (ВИДЕО)

Девојка зевнала малку посилно – четворица доктори рачно ѝ ја местеле вилицата (ВИДЕО)

clock17-05-2024
Џена Синатра од Њу Џерси очигледно ја отворила устата повеќе отколку што требало, што резултирало со „заклучување на вилицата“, пренесува NDTV.         View this post on Instagram                       A post shared by JE
Најлошите свекрви се родени во овие 3 знаци: Сакаат да се мешаат во се, животот ќе ви го претворат во пекол!

Најлошите свекрви се родени во овие 3 знаци: Сакаат да се мешаат во се, животот ќе ви го претворат во пекол!

clock17-05-2024
Најлошите свекрви се родени во овие 3 знаци: Сакаат да се мешаат во се, животот ќе ви го претворат во пекол!...
Патници се тепаат во авион - авиокомпанијата им даде доживотна забрана (ВИДЕО)

Патници се тепаат во авион - авиокомпанијата им даде доживотна забрана (ВИДЕО)

clock17-05-2024
Стјуардесата може да се види како го користи телото и рацете како штит во обид да ја прекине тепачката. Повикана е полицијата да реагира, а возврати и авиокомпанијата во чиј авион се случил инцидентот и најавија дека учесниците во тепачката
Ужасна снимка од напад на ајкула- се слушаат и врисоци под вода (ВИДЕО)

Ужасна снимка од напад на ајкула- се слушаат и врисоци под вода (ВИДЕО)

clock17-05-2024
Повеќе нуркачи се придружиле на неговата група, што доведе до промена во однесувањето на ајкулите што кружат во близина. Отпрвин немало никакви проблеми, а Вајт ужива во друштво на океански белоперки. И тогаш една од нив решила поблиску да
logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk