Селма Хаек позира во секси бикини (ФОТО)

Селма Хаек од нејзините први појави на сцената и во светот на ВИП лицата плени со шарм и своја,специфична убавина а деновиве споделила неколку фотографии на својот Инстаграм профил,каде позира во бикини и без шминка,а нејзините следбеници останале без здив.Убавата актерка објавила неколку неретуширани фотографии и со тоа докажала дека стареењето не ја заплашува.

Поврзани

Најнови вести

Коментари