Се сеќавате ли на Антонија Шола: Пејачката во провокативно бикини во новиот спот (ВИДЕО)

Сите се сеќаваат на познатата хрватска пејачка Антонија Шола која му беше една од поблиските пријателки на Тоше Проески.

Шола во нејзината земја е вистинска атракција и популарна, а со нејзиниот најнов спот само собира воздишки.

Имено таа во својот најнов видео запис за песната „Битанго моја" се појавува во провокативен костим за капење,погледнете.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари