После 34 години решена мистерија: Драгана Мирковиќ открива зошто никогаш не се соблекла во...

После 34 години, откога Драгана е на сцена, нема ниедна нејзина фотографија на која позира во костим за капење, што е за дамите од естрада доста невобичаена појава.

Драгана неодамна открила зошто тоа е така и конечно ја разреши мистеријата:

"На естрадата сум 34 години и никој ја нема моја слика во костим за капење. Кога ме викаа да се сликам секојпат одбивав. Јас не сум манекенка, и како пеачка сметам дека не треба да се сликам во костим за капење. Мене тоа ми беше непријатно, рекла Драгана, која воедно и ги шокирала со својата истрајност и непоколеблив став.

Поврзани

Најнови вести

Коментари