Никогаш по безобразна фотка од синот на Цеца, интернет се вжештил...

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ, не крие дека ја сака својата девојка и постојано објавува слики на Инстаграм со неа.

Овој пат објавил секси слика на која ја држи Богдана во прегратка и ја бакнува со стихови од групата "Дивје јагоде"

- Единствена моја тебе ти свирам, единствена моја, тебе ти пеам – напишал Вељко на сликата на која се бакнува со девојката.

 
 
 
View this post on Instagram

Jedina moja tebi sviram ja, jedina moja tebi pevam ja ❤️❤️❤️

A post shared by ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) onOct 9, 2018 at 4:02pm PDT

 

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари