Ќерката на Сузана Турунџуева во венчаница (ФОТО)

Сузана Турунџиева која е активна на социјалните мрежи, објави дека нејзината ќерка Лора ќе се мажи и дека и посакува Господ да и даде се што неа и земал.

Лора на хуманитарна ревија се појави во венчаница во улога на манекенка лани, а тогаш Сузе сподели фотка. Во продолжени погледнете ја фотографијата.

извор vistina.mk

Поврзани

Најнови вести

Коментари