ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

Рири започна со дизајнирање на долна облека и за реклама и промоција го користи своето тело. Таа со нејзините фотографии презентираше градник и гаќички изработени за денот на вљубените. Во продолжение погледнете ги жешките фотографии на Рири

 
 
 
View this post on Instagram

@badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) onJan 8, 2019 at 5:02pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари