Ќе се препотите: Карлеуша се соблече топлес, а од оваа поза ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите.

Таа заедно со сопругот и ќерките ужива во убавините на овој остров, а на фановите секојдневно им доловува дел од атмосферата таму.

Овој пат таа отиде предалеку, па ги препоти фановите објавувајќи фотографија на нејзиниот Инстаграм профил каде позира топлес, погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Good morning 🇲🇻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 11, 2018 at 10:27pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари