Карлеуша во танга се обидува да го подигне задникот на даска за сурфање, но задникот си го прави своето... (фото/видео)

Фудбалерот на Гвангужуа и на репрезнтацијата на Србија Душко Тошиќ ужива со сопругата Јелена Карлеуша и децата во седумдневниот одмор на Малдиви

Познатиот пар, кој на одмор се со Драган Стојковиќ Пикси и неговата сопруга, одлично се забавуваат на сред Индиски океан.

Јелена секојдневно става снимки на социјалните мрежи, а на последната се "прослави".

 Карлеуша решила во минијатурен костим за капење да е качи на даска за сурфање, кое очигледно не и оди и покрај подршка од Душко, а од Архимед ни случајно...

Поврзани

Најнови вести

Коментари