Го засенила славниот татко: Ќерката на Викторија и Дејвид Бекам ги одушевила сите поради ова...(фото)

Ќерката на популарниот пар главна ѕвезда на вечерта во Лондон ,нејзиниот стајлин ги изненади сите

Харпер ќерката на славниот пар Бекам со седум години веќе создаде свој препознатлив моден стил.

Малото девојче на недела на мода во Лондон на која нејзината мајка ја претсавила својата колекција, ги одушевила модните познавачи.

Нејзина најголема подршка биле членовите на нејзиното семејство: трите сина, споменатата ќерка Харпер и сопругот Дејвид. Но сепк малото двојче било главна ѕвезда.

 
 
 
View this post on Instagram

Love you baby girl x Our first #LFW x VB #VBSS19 #VBSince08

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onSep 16, 2018 at 4:01am PDT

 

Таа со својот стајлинг го засенила својот познат татко кој се појавил во елегантно црно одело.

Харпер ги шармирала сите во црно фустанче со бела крагња од чипка која ја облекла со лакирани чевлички и црни чорапи.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари