Едита Арадиновиќ по 3 години криење конечно објави слика со своето момче

Пејачката Едита Арадиновиќ конечно објави фотографии со својето момче. Неодамна воедно откри и дека не живее во Србија и иако медиумите го претставуваат како Огнен, негово вистинско име е Стефан.

Едита и Стефан се три години во љубовна врска.

Поврзани

Најнови вести

Коментари