Цела плажа гледа во неа! Анастасија на егзотична дестинација во минијатурно бикини

Анастасија Ражнатовиќ вредно работи на својата музичка кариера, а како би собрала малку енергија за следните свои ангажмани, неодамна со свои најблиски пријатели отпатувала во Дубаи.

Ќеркатана на Цеца, секако, се соблекла во бикини за да фати малку сонце, меѓутоа планот пропаднал.

Таа со насмевка на лице им се обратила на своите фанови и констатирала дека од планираното сончање ништо.

"Тоа е кога ќе се разбудиш во 2, веќе нема Сонце. Надвор, а си сакал да се сончаш како да утре нема да го има", се пожалила Анастасија на својот пријател Стеван, со кого била на плажа.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари