Албанката со слики - за инфаркт

Рита Ора денес пристигнала во Дубаи, а вечерва има закажано настап во склоп на својата турнеја.

Секси Албанката, која на Инстаграм ја следат повеќе од 13,8 милиони луѓе, одлучила веднаш да се опушти, па се упатила кон базенот, а после извесно време, фановите ги почестила со жешка фотографија!

Имено, бидејќи била мокра, целата се наежила, па горниот дел од бикинито покажал повеќе отколку што сокрил.

Но, можеби нејзината цел била токму таа - момците оваа вечер да не можат мирно да спијат.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари