Фудбалер на Црвена звезда во ист ден добил две деца од две различни жени (ВИДЕО)

Напаѓачот на белградска Црвена звезда, Лоренцо Ебецилио има животна приказна како на филм. Ебецилио е вистински феномен ...

Холанѓанецот на 17 јануари 2017 година добил две деца, но тоа не би било толку многу чудно да се работеше за близнаци. Меѓутоа, децата на Ебецилио на свет ги донесоа две различни жени и тоа Русинки.

 

Најнови вести

Коментари