Дара Бубамара не седи мирна. Познатата пејачка по скандалозното видео, повторно почна да провоцира.

Дара во моментов ја снима својата нова песна, а за време на паузата искористи да направи неколку фотографии за својот Инстаграм профил.

Но не било какви фотографии. Имено атрактивната пејачка не престанува со своите провокации, што може да се забележи и од фотографиите на кој таа едноставно ги пушти своите гради „на слобода“.

1
loading...

Најчитани вести