Во скопската населба Кисела Вода, на улицата „Огњан Прица“ пред малку се случи тешка сообраќајна несреќа во која учествувале две возила. На местото на настанот има возило на брзата медицинска помош бидејќи најверојатно има и повредени. 

Нашата екипа е на терен, наскоро повеќе детали. 

Фото: Вечер.мк

 

Најчитани вести