Пејачката Ана Николиќ благодарение на диетите и упорните тренинзи успеала да го симне вишокот килограми и да се врати на старо, односно да го има истиот изглед како и пред бременоста. 

Ана се пофалила со фотографија во мини здолниште во кое до израз доаѓаат нејзините нозе, па многумина искоментирале дека изгледа како и пред бременоста. 

„Hot mama", "Тоа, си се врати, браво", "Беше и остана божица", "Најголема мачка на Балканот"... се само некои од коментарите на фановите на Ана.

Најчитани вести