Еден од двајцата омилени коментатори од Арена, кои беа најголема поддршка на ракометарите од Вардар за време на ЛШ, Стеван Стевановиќ пак ни дојде на гости. Овој пат на одмор и во Охрид. Стеван на својот Фејсбук-профил сподели фотографија од Свети Наум и откри мала тајна - токму таму ја побарал раката на својата сегашна сопруга.

„Се вративме на местото на веридбата, но сега сме уште појаки“, напиша Стеван под фотката на која е со својата бремена сопруга.

697

Најчитани вести