Пешевски до Груевски: Врати се (ВИДЕО)

Владимир Пешевски по долг период вечерва се појавува во дебатниот магазин Click Plus на ТВ21.

- Веројатно се чуствува онеправдан, но ако е овде има најголеми шанси да ја докаже својата вистина, порача Пешевски.

Тој од студиото на ТВ21 упати и порака до екс-премиерот Никола Груевски со која го повика да се врати.

Поврзани

Најнови вести

Коментари