Ќе ве насмее до солзи: Најлудите твитови за бегството на Груевски

Иако напишавме првично прв дел до сега има дузина твитови и интересни соддржини кои дефинитивно ќе ве насмеат до солзи и овој пат ги сортираме најдобрите :

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари